Prawnik nieruchomości online

Kupujesz swoje pierwsze mieszkanie? Budujesz dom? A może działasz w branży deweloperskiej? Specjalizacją naszej kancelarii jest prawo nieruchomości – świadczymy kompleksową obsługę prawną w tym zakresie. Możemy zaproponować Ci m.in. doradztwo prawne w obsłudze procesu inwestycyjnego, wsparcie we wszelkich sprawach administracyjnych, a także w sporach z przedsiębiorcami, np. w procedurach reklamacyjnych. Niezależnie od charakteru współpracy zapewniamy klientom pełne zaangażowanie i skuteczność w dążeniu do celów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii i kontaktu.

 

Aleksandra Kossowska – Twój  zaufany prawnik

Jeśli chcesz, by Twoją sprawą zajął się zaangażowany, ambitny, a przy tym doskonale zorientowany w przepisach prawnik nieruchomości, nie szukaj dalej. Nazywam się Aleksandra Kossakowska i to ja stoję za obsługą prawną klientów w naszej kancelarii. Od lat wspieram przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych w procesach inwestycyjno-budowlanych – z sukcesami.

Jestem absolwentką studiów podyplomowych z zakresu Prawno-Ekonomicznych Podstaw Procesu Inwestycyjnego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyłam też Studia podyplomowe na kierunku Prawo Nowych Technologii organizowane przez Instytut Nauk Prawnych Państwowej Akademii Nauk. Jako prawnik do spraw nieruchomości stawiam na nieustanny rozwój, tak by zapewnić klientom jak najlepszą obsługę i skuteczność prowadzonych działań.

 

Prawo nieruchomości, prawo konsumenckie, ochrona środowiska – zobacz, jak możemy Ci pomóc

Na ofertę naszej  kncelarii prawnej składa się wiele usług dotyczących prawa nieruchomości, a także innych obszarów. Zajmujemy się doradztwem prawnym i wsparciem w takich obszarach, jak nieruchomości i proces budowlany, umowy w procesie inwestycyjnym, postępowanie administracyjne, ochrona środowiska i odnawialne źródła energii. Nasze specjalizacje to również prawo korporacyjne, prawo konsumenckie i prawo budowlane. W praktyce oznacza to, że jako prawnik od nieruchomości online mogę:

  • reprezentować Cię w sprawach o wady wykonawcze, służebność drogi koniecznej, zwrot opłaty rezerwacyjnej,
  • przygotować i złożyć odwołania od decyzji administracyjnych, skargi do sądu administracyjnego, skargi kasacyjne do NSA,
  • sporządzić uwagi/wnioski do aktów planowania przestrzennego, analizy możliwości zabudowy nieruchomości,
  • zaoferować Ci doradztwo w zakresie wszystkich obszarów związanych z korzystaniem i oddziaływaniem na środowisko

i wiele więcej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy nasza kancelaria zajmie się konkretną sprawą, skontaktuj się z nami.

 

Prawnik do spraw nieruchomości – dlaczego warto wybrać naszą kancelarię?

Klienci, którzy decydują się na usługi naszej kancelarii, mogą liczyć na:

  • działania poparte doskonałą znajomością prawa nieruchomości,
  • dyskrecję i profesjonalne podejście do każdej sprawy,
  • pełne zaangażowanie w prowadzone działania,
  • otwartą, sprawną komunikację.

Jako prawnik do spraw nieruchomości online dbam nie tylko o osiągnięcie wyznaczonych celów, ale także o dobre relacje z klientami. To najlepsza gwarancja, że nasza współpraca będzie udana.